Súťaže družstiev v tenise

 

Športový klub tenisu Kremnica ukončil svoju 118. sezónu. V roku 2016 sa zameral hlavne na prácu s mládežou, ktorá sa zapojila do súťaží družstiev v rámci stredoslovenského regiónu.

Kremničania dosiahli nasledovné výsledky :

Muži             „A“ II. liga východ                 5. miesto

Hrali : MARKO Michal, ŽUFKA Jakub, CISÁRIK Matej, ŽUFKA Jordán ml., FRANCISTY Radovan, HAJDÓNI Ľubomír, HRNČIAR Dušan, VALICA Július, ŽUFKA Jordán st.

ŠKT Kremnica „A“ : tenis-muzi

TKM Martin 4 : 3

Tenisová akadémia Prešov (B) 3 : 4

TK Ružomberok 6 : 1

TC 92 Levoča (A) 1 : 6

TK Žilina 2 : 5

TC Slávia UPJŠ Košice 1 : 6

TK Slovan Bardejovské Kúpele (A) 4 : 3

 

Muži           „B“ III. trieda B               6. miesto

Hrali : VALICA Július, KIRKA Juraj, ŽUFKA Jordán st., GAJDOŠ Radoslav, ŽUFKA Marek.

ŠKT Kremnica „A“ :

muzibTK Elán Veľký Krtíš 1 : 5

TK Sliač 6 : 0

TK Banská Bystrica (B) 0 : 6

Lieskovský tenisový klub-LTC (B) 2 : 4

TK Banská Bystrica (A) 5 : 1

TK MŠK Žiar nad Hronom 4 : 2

Fresh club Zvolen 2 : 4

 

 

 

Ženy             II. liga              B 3. miesto

Hrali : DEMKOVÁ Dominika, FAJČÍKOVÁ Ema, GAJDOŠOVÁ Timea, VALUŠKOVÁ Klára, BEZÁKOVÁ Lucia, VALUŠKOVÁ Katarína, FLEISCHEROVÁ Beáta.

ŠKT Kremnica „A“ :

ŠK ŠOG Nitra 3 : 4

LTK Liptovský Mikuláš 7 : 0

Lieskovský tenisový klub-LTC 2 : 5

ŠK ŠOG Nitra 4 : 3

LTK Liptovský Mikuláš 7 : 0

Lieskovský tenisový klub-LTC 2 : 5

 

Dorastenky          III. trieda           B. 4. miesto

Hrali : VALUŠKOVÁ Klára, ELEŠOVÁ Nicol, ELEŠOVÁ Sofia, IHRINGOVÁ Laura, KIRKOVÁ Andrea.

 

ŠKT Kremnica „A“ :tenis-dorastenky

TK Sliač 0 : 8

Lieskovský tenisový klub-LTC ( B ) 0 : 8

TK Banská Bystrica ( B ) 1 : 7

TK Sliač 0 : 8

Lieskovský tenisový klub-LTC ( B ) 3 : 5

TK Banská Bystrica ( B ) 1 : 7

 

 

 

Deti do „10“ rokov           dievčatá I. trieda             2. miesto

Hrali : GAJDOŠOVÁ Simona, ZAŤKOVÁ Laura, FELLAH Ciara Hella, MARKOVÁ Nina, DZÚROVÁ Timea.

ŠKT Kremnica „A“ :

Lieskovský tenisový klub-LTC 2 : 4

Sparta Považská Bystrica 4 : 2

TK Dolné Kysuce 6 : 0

TK Banská Bystrica 4 : 2

 

Deti do „10“ rokov            „zmiešané“ II. trieda                3. miesto

Hrali : IHRING Richard, REICHL Marián, HRIC Richard, ZÖLDY Michal.

ŠKT Kremnica „A“ :

TK Ružomberok 0 : 6

TK Púchov 5 : 1

TK Baník Prievidza 0 : 6

TK Tenis Centrum Bojnice 5 : 1

tenis-deti

 

 

Deti do „8“ rokov „A“            skupina „A“           2. miesto

Hrali : PETRÍKOVÁ Dominika, WEISSOVÁ Ema, ŠEBEŇ Leonard.

Hralo sa 5 turnajov : 1 x 1. miesto; 3 x 2. miesto; 1 x 3. miesto

 

 

 

 

Deti do „8“ rokov „B“            skupina „B“           3. miesto

Hrali : VIZVÁRY Filip, VARGA Michael, FELLAH Nicholas.

Hralo sa 5 turnajov : 3 x 3. miesto; 2 x 4. miesto

 

Športový klub tenisu ďakuje hráčom, vedúcim družstiev, trénerom a rodičom za reprezentáciu klubu a mesta Kremnica. Poďakovanie patrí ELBE, a. s. Kremnica a mestu Kremnica za podporu tenisu v roku 2016. Výbor ŠKT Kremnica

Print Friendly

Pridaj komentár