Výsledky družstiev ŠKT Kremnica v roku 2017

V mesiacoch máj , jún prebehli majstrovské súťaže družstiev v tenise. Družstvá ŠKT Kremnica dosiahli nasledovné výsledky :

Muži „A“ II. liga východ
ŠKT Kremnica „A“ :

TK Ružomberok    4:3
Tenisová akadémia Prešov ( B )  1:6
TK Slovan Bardejovské Kúpele ( A )  0:7
Tenis Komplex Košice   5:2
TK Rajec    2:5
ŠK Spartan Púchov   3:4
TK ZZO Čadca ( A )   2:5
7. miesto

Hrali : Marko Michal, Daubner Roderik  Cisárik Matej, Žufka Jordán ml., Ryba Filip, Žufka Jakub, Valica Július, Žufka Jordán st.


Ženy II. liga B

ŠKT Kremnica :

TK Kysucké Nové Mesto  4:3
ŠK Pepas Slovenská Ľupča  1:6
VTC Pezinok    4:3
HTC Hlohovec ( B )  1:6
TK Šaľa   4:3
TK Kúpele Piešťany ( B ) 0:7
ŠK ŠOG Nitra   3:4
6. miesto
Hrali : Demková Dominika, Fajčíková Emma, Gajdošová Timea,  Valušková Klára, Valušková Katarína, Fleischerová Beáta, Pittnerová Bianka

Muži „B“ III. trieda B
ŠKT Kremnica „B“ :

TK Sliač    2:4
TK MŠK Žiar nad Hronom   2:4
TK Banská Bystrica ( A )  0:6 
TK Banská Bystrica ( B )  4:2
TK Elán Veľký Krtíš   0:6
Lieskovský tenisový klub-LTC ( B ) 2:4
6. miesto
Hrali : Žufka Jakub, Valica Július, Kirka Juraj, Žufka Jordán st., Gajdoš Radoslav, Žufka Marek, Lukáč Branislav, Neuschl Branislav

Mladšie žiačky  III. trieda

ŠKT Kremnica :

TA M. Ryšavého Bojnice 1:5
TK Ladomerská Vieska  4:2
Benet LTC Bytča  3:3  
TKM Martin   2:4
3. miesto
Gajdošová Simona, Kirková Andrea, Zőldyová Anna, Zaťková Laura

Dorastenky  III. trieda B
ŠKT Kremnica :

Lieskovský tenisový klub-LTC ( B ) 2:4
TK Elán Veľký Krtíš   2:4
TC BASELINE Banská Bystrica  4:2
Fresh club Zvolen   0:6
5. miesto
Hrali : Valušková Klára, Elešová Nicol, Elešová Sofia, Ihringová Laura, Gajdošová Simona, Zőldyová Anna, Kirková Andrea

Deti do „10“ rokov „A“  I. trieda
ŠKT Kremnica „A“ :

Benet LTC Bytča 3:3
TK Žilina ( A )   1:5
TK Púchov  4:2
TK Ružomberok 6:0
2. miesto
Hrali : Petríková Dominika, Zöldy Michal, Weissová Ema, Šebeň Leonard, Varga Michael

Deti do „10“ rokov „B“  III. trieda
ŠKT Kremnica „A“ :

TK Nová Dubnica 2:4
TK Žilina ( B )  3:3
TK Dolné Kysuce 6:0
TK Rajec  2:4  
Šport Park Lúčky 1:5
5. miesto
Hrali : Reichl Marián, Vizváry Filip, Marková Nina, Kršková Eliška, Krížová Tereza

Detský FED CUP oblastné kolo
2. miesto – postup do regionálneho kola :
Hrali : Petríková Dominika, Weissová Ema, Marková Nina


Detský Davis CUP oblastné kolo
6. miesto
Hrali : Zöldy Michal, Vizváry Filip, Šebeň Leonard

Športový klub tenisu Kremnica ďakuje hráčom a  trénerom za reprezentáciu nášho mesta. Poďakovanie patrí ELBE, a. s. Kremnica a mestu Kremnica za podporu tenisu v našom meste.

Výbor ŠKT Kremnica

 

Print Friendly, PDF & Email

Pridaj komentár