V Kremnici sa uskutočnil prvý festival jedla Mini Food Fest 2017

V Kremnici sa uskutočnil prvý festival jedla Mini Food Fest 2017

Dobrá káva, dobré pivo, dobré jedlo….to všetko priniesol do Kremnice 15. júla prvý festival jedla – Mini Food Fest. A okrem toho veľa dobrej nálady a jedinečnú atmosféru.

 Tú okrem množstva návštevníkov zabezpečili organizátori podujatia a, samozrejme, unikátni predajcovia, ktorí k nám zavítali z viacerých kútov Slovenska. ,,Každý z predajcov na festivale bol môj veľmi dobrý známy. Do budúcnosti mám už pár nových kontaktov, ktoré by som veľmi rád použil v prípade 2. ročníka podujatia. Prioritou je však kvalita,“ vyjadril sa k rozmanitým stánkom Róbert Palík, hlavný organizátor podujatia. Ten je s prvým ročníkom festivalu nadmieru spokojný. ,,Celá akcia dopadla nad očakávania mňa aj môjho tímu. Myslím, že sme to zvládli veľmi dobre a že to malo svoj štýl a význam. Ohlasy som mal zatiaľ veľmi príjemné a som rád, že bola taká veľká účasť. Ďakujem ľudom, že sa nadchli a prišli podporiť street fest v Kremnici,“ dodáva Róbert Palík.

Súčasťou festivalu jedla bola aj talkshaw s kremnickými osobnosťami POVEC TY či voľná degustácia rumov, ktorú zabezpečil hlavný organizátor. Lákadlom pre hladných boli hamburgery z dielne TIFFANY FAVORITE FOOD – ,,moderný fast food, ktorého dušou je poctivá kuchyňa a lokálne suroviny,“ píše Róbert Palík na oficiálnom facebook profile Mini Food Festu. Nechýbali slovenské waffle podľa vlastnej receptúry WAFF, mMMm SIRUPY či kočovný pivovar DIVNÝ LES, kde sme si mohli pochutnať napríklad na citrusovom pive.

Na záver podujatia organizátori vyhodnotili tombolu, ktorej hlavná cena boli vstupenky na 2. ročník Mestského plesu, ktorého hlavným organizátorom je rovnako Róbert Palík. ,,Mestský ples 2018 sa pomaly už pripravuje, no zatiaľ by som nechcel veľa prezrádzať. Chystáme pár noviniek. Našim cieľom je, aby bol ples kvalitný a zaujímavý a aby cena vstupenky ostala taká istá pre hostí,“ dodal Róbert Palík.

Print Friendly, PDF & Email