koncert skalka divadlo vajce

645x60

Oznámenie o začatí stavebného konania a o upustení od ústneho pojednávania

VEREJNÁ VYHLÁŠKA Oznámenie o začatí stavebného konania a o upustení od ústneho pojednávania    Dňa 26.02.2016 podali Vlastníci bytov a nebytových priestorov…

Oznámenie o zámere mesta Kremnica predať nehnuteľný majetok

Zámer mesta predať nehnuteľný majetok…

Verejná vyhláška – Oznámenie o začatí kolaudačného konania.

Oznámenie o začatí kolaudačného konania spojeného s konaním o zmene stavby pred dokončením a nariadenie ústneho pojednávania. Spoločnosť Stredoslovenská energetika…

300x120

GIS PLÁN MESTA KREMNICA

Tenisová sezóna v ŠKT Kremnica v roku 2016.

Vážení tenisoví nadšenci predstavujeme Vám zoznam družstiev, s ktorými sa naše Kremnické tenisové družstvá v rôznych kategóriách pobijú o body do konečných výsledkov v tenisovej sezóne 2016. Budeme veľmi radi ak prídete povzbudiť naše hráčky a hráčov. Ďakujeme., Muži „A“                  …

Tenisová prípravka

Tenisová prípravka   Športový klub tenisu Kremnica otvára aj tento rok Tenisovú prípravku pre deti…

Dobrovoľníci z horskej služby zachraňujú na zjazdovkách, na bežeckých trasách, ale aj vo voľnom teréne

Kremnické vrchy nie sú vysoké horstvo, aj tu však koľkokrát ide o život. Nad návštevníkmi Skalky…

Futbalisti Kremnice zahájili novú sezónu

Úvodnými zápasmi rozbehli svoje súťaže muži, dorastenci, ale aj starší a mladší žiaci. Cieľom áčka, ktoré povedie bývalý ligový hráč Peter Urgela, je minimálne piate miesto v najvyššej okresnej súťaži. Rady do novej sezóny vystužil brankár Milan Sámel, z dorastu sa presunuli Milan Schmidt, Matej…

90 rokov je starecký vek, ale futbal nestarne

Výročie založenia futbalového klubu v našom meste si Športový klub futbalu pripomenul už v lete…

Dorastenci zachránení: Katastrofálnu jeseň vystriedala nadštandardná jar

Po jesennej časti okupovali dorastenci Kremnice beznádejne poslednú pozíciu tabuľky. Silná jar a zmena na…

V sobotu sa bude nad námestím lietať

Deviaty ročník súťaže v adrenalínových skokoch na lyžiach a snoubordoch Big Air v meste začne už dnes večer premietaním toho najlepšieho zo svetovej snoubordingovej a freeski produkcie v kine Akropola. Samotná súťaž prebehne zajtra a pokračovať bude do skorých ranných hodín. O príprave podujatia porozprával šéf organizačného tímu Ondrej Horváth.…

Tenisová sezóna v ŠKT Kremnica v roku 2016.

Vážení tenisoví nadšenci predstavujeme Vám zoznam družstiev, s ktorými sa naše Kremnické tenisové družstvá v rôznych kategóriách pobijú o body do konečných výsledkov v tenisovej sezóne 2016. Budeme veľmi radi ak prídete povzbudiť naše hráčky a hráčov. Ďakujeme., Muži „A“                  …

Tenisová prípravka

Tenisová prípravka   Športový klub tenisu Kremnica otvára aj tento rok Tenisovú prípravku pre deti…

Skončila sa tenisová sezóna 2015

Súťaže družstiev v tenise 2015 V mesiaci júl sa skončili súťaže družstiev v tenise v…

Príprava na jarné súťaže v roku 2016

Kulturistický oddiel TJ Kremnica sa v prevažnej miere zameriava na jarné súťaže a to hlavne z dôvodu zúčastniť sa majstrovstiev Slovenska v jednotlivých kategóriách. Z dôvodu kvalitnej prípravy sme vynechali jesenné pohárové súťaže a našim hlavným cieľom v roku 2016 budú opäť jarné súťaže, ktorých…

Úspechy našich žien na pohárových súťažiach a na majstrovstvách Slovenska

Postupné narastanie počtu pretekárok v kulturistickom oddiely TJ Kremnica nás posúva medzi najsilnejšie oddiely v…

Príprava oddielu TJ KO Kremnica na jarné súťaže vo fitness

V roku 2014 Kulturistický oddiel TJ Kremnica pribral dve pretekárky z Prievidze a to Martinu…