Kino záhrada

Kedy:
1. júl 2014 @ 18:00 – 23:00
2014-07-01T18:00:00+02:00
2014-07-01T23:00:00+02:00
Kde:
Zechenterova záhrada
Vstupné / Štartovné:
ZADARMO

Čítačka – hardcorový básnik Agda Bavi Pain

Nechajte Agdu čítať za vás! Prinášame vám verejné čítanie, na ktorom si môžete vypočuť úryvky z pripravovanej novej knihy básní Europain a z predošlej zbierky poézie Rytier bez básne a Hany,ako aj z dlho očakávaného románu o bahne slovenskej smotánky Ako som skončil so šoubiznisom.

Agda Bavi Pain je autor a scenárista, má za sebou niekoľko úspešných televíznych relácií, zábavných show, reklamných spotov a kampaní, videoklipov, rozhlasových a divadelných hier či hraných seriálov. Okrem toho pôsobí aj ako dramaturg, interpret, venuje sa filmovej a hudobnej kritike a tvorbe a pravidelne publikuje v tlači, rádiu a televízii doma aj v zahraničí. K filmu Babie leto napísal scenár.

Film – Babie leto (scenár Agda Bavi Pain)

Príbeh sa odohráva na periférii našej krajiny – „na východ od raja“. Ľudsky hrdý i zbabelý Hrdina, potrestaný nedobrovoľným väzením, sa vracia cez neslávne známu rómsku „rezerváciu“, bary, pokútne zákutia mesta pomstiť ukradnutú rodinu a mladosť. V prázdnych rukách iba pevne zovretý vlastný, neodvratne mŕtvy život. Nekompromisne sledovaný s na päty prilepeným Osudom, ktorý je stále pripravený na nečakané finále…

Thriller, Krimi, Dráma, SR, 2013, 90 min

Program je nevhodný pre maloletých do 15 rokov. Vstup voľný. Začiatok sprievodných podujatí – 18:00 h., film – 20:30 h. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie uskutoční v kine Akropola.

 
kino_zahrada

Print Friendly, PDF & Email

Pridaj komentár