Kremnica zdolala Slaskú a je tretia

Kremnica zdolala Slaskú a je tretia

V priamom súboji štvrtého a piateho mužstva tabuľky nastúpili naši hráči ako po nočnom žúre a tak to aj vypadalo na ihrisku.

Od uvodného hvizdu sa hral nezáživný podpriemerný futbal s množstvom nepresností a už v 10.minúte sme na to doplatili, keď po vlastnom góle Palíka sme prehrávali 0:1. Obraz hry sa celý prvý polčas nezmenil a až polčasový hvizd rozhodcu ukončil futbalové trápenie oboch mužstiev. Tréner Hric v kabíne cez prestávku poriadne vyčistil chlapcom hlavy a samozrejme aj premiešal zostavu, keď išiel dole Bíreš s Ďuricom, ktorému sa v posledných zápasoch príliš nedarí. Na ihrisko prišli Hoz so skúseným Petrom Urgelom. Táto varianta trénerovi vyšla na 100%, pretože po prestávke hrala Kremnica ako vymenená a diváci konečne videli pekný futbal. Už po pár minútach doklepol odrazenú loptu Chladný a bolo vyrovnané. Ďalšie dva góly Kremnice pridali Ziman a Hoz. V 80.minúte prišiel na ihrisko Tokár, ktorý po dobrom výkone v Župkove prekvapujúco nedostal  miesto v základnej zostave a práve po spolupráci Tokár – Chladný pečatil druhý menovaný konečné skóre zápasu na konečných 4:1.

ŠKF Kremnica – Slaská 4:1 ( 0:1 )

ŠKF Kremnica : Kováč – Palík, M. Urgela, Lupták, Žiarny, P. Ďurica ( P. Urgela ), S. Urgela, Ziman ( Tokár ), Chladný, Polačko, Bíreš ( Hoz )

Góly ŠKF : Chaldný 2, Hoz, Ziman

Hviezda zápasu : Michal Chladný

Zdroj: http://www.tekoz.sk/skfkremnica/

Zdieľať tento príspevok.