Jarné súťaže v kulturistike a bodyfitness

Jarné súťaže v kulturistike a bodyfitness

Kulturistický oddiel TJ Kremnica na jar v roku 2014 nominuje pretekárov na dve súťaže, v bodyfitness žien a v kulturistike mužov. V objemovej príprave sú dve ženy a dvaja muži.

Lenka Borchová

Lenka Borchová

Okrem súťaže majstrovstvá Slovenska, majú možnosť naši pretekári štartovať na otvorených majstrovstvách Rakúska vo Viedni a Maďarska v Budapešti. Federácia SAKFST, ktorej sme členom, stanovila v jarnej sezóne 2014 nasledovné konania súťaži na Slovensku:

12. apríl 2014 Majstrovstvá Slovenska juniorov – Hnúšťa
19. apríl 2014 Majstrovstvá Slovenska žien – Nitra
03. máj 2014 Majstrovstvá Slovenska mužov – Žilina
17. máj 2014 Majstrovstvá Slovenska dorastencov – Žiar nad Hronom
24. máj 2014 Majstrovstvá Slovenska vo fitness detí – Prievidza

Michal Lacko

Michal Lacko

 

 

 

 

 

V Nitre dňa 19. apríla budú štartovať naše pretekárky v kategórii bodyfitness nad 168 cm a to Martina Bronišová a Lenka Borchová. Obidve súťažiace pochádzajú z Prievidze ale tréningový proces, pódiovú prezentáciu ako aj jedálničky a doplnky výživy čerpajú z našich vedomostí a skúseností. Do Žiliny dňa 3. mája majú namierené zase dvaja muži. Skúsený Jerguš Baláž bude štartovať v silnej kategórii do 80 kg a ambiciózny nováčik Michal Lacko bude súťažiť v klasickej kulturistike do 175 cm. Veríme že naše tvrdé tréningové úsilie sa nám podari na týchto súťažiach zúročiť.

Ján Ďurian

Zdieľať tento príspevok.