Relax Centrum rozširuje ponuku o masérske služby

Relax Centrum rozširuje ponuku o masérske služby

Nevyužívanú kanceláriu premenili na masérsky salón. Druhy masáží budú postupne pribúdať.

Novinku budú môcť návštevníci Relax centra na Skalke vyskúšať už tento víkend, službu spúšťajú 20. decembra. „Od 25. decembra do 6. januára budeme masírovať denne v čase 13:00 do 20:00. Počas zvyšku zimnej sezóny plánujeme poskytovať služby päť dní v týždni, od stredy do nedele,“ hovorí Zuzana Tileschová, riaditeľka RC Skalka.

Systém bude fungovať hlavne na základe objednávok, ale v prípade, že bude voľné, je možné využiť službu aj náhodne. „Začíname klasickou masážou, je možné vybrať si medzi celotelovou a čiastočnou masážou. Celotelová klasická masáž, ktorá trvá hodinu stojí 19 €, čiastková masáž – cca pol hodinu stojí 12 €. Už vo februári plánujeme pridať lymfomasáž a na jar medovú masáž. Zároveň ponúkame darčekové poukážky na masáže, prípadne aj na iné služby poskytované v Relax centre, ktoré môžu potešiť aj ako vianočný darček, alebo darček pre akúkoľvek inú príležitosť,“ hovorí riaditeľka Relax centra.

Služby Relax centra si môžete objednať na telefónne čísle 045/6742841, darčekové poukazy a bližšie informácie vám poskytnú aj v Kultúrnom a informačnom centre mesta ne čísle 045/6742856.

Zdieľať tento príspevok.