Príprava na jarné súťaže v roku 2016

Kulturistický oddiel TJ Kremnica sa v prevažnej miere zameriava na jarné súťaže a to hlavne z dôvodu zúčastniť sa majstrovstiev Slovenska v jednotlivých kategóriách. Z dôvodu kvalitnej prípravy sme vynechali jesenné pohárové súťaže a našim hlavným cieľom v roku 2016 budú opäť jarné súťaže, ktorých sa zúčastnia traja pretekári.

Členovia oddielu : Ďurian, Balážová, Baláž, Geclerová

Členovia oddielu : Ďurian, Balážová, Baláž, Geclerová

Pôsobenie v našom oddiely ukončila Katarína Galina, ale posilnili sme sa o nových členov zatiaľ bez súťažných skúseností a to o Moniku Geclerovú z Handlovej, Moniku Novákovú zo S. N. Vsi a Evu Donovalovú z H. Vsi. Lenka Borchová z Prievidze si vybrala súťažnú prestávku kvôli nastávajúcim materským povinnostiam. Dňa 26. septembra 2015 si na Bojnickom zámku povedali áno aj dvaja členovia nášho oddielu a to Jerguš Baláž a Martina Bronišová teraz už Balážová. O budúcnosť oddielu a o prírastky nových členov pre nasledujúce roky sa preto vôbec nemusíme obávať.

Slovensko naďalej dokazuje že v kategóriách kulturistiky a fitness stále patrí medzi svetovú elitu. Na Majstrovstvách sveta : muži získali dve strieborné medaily a to zásluhou Andreja Vargu a Petra Kováča a ženy v kategóriách bikiny získali – zlato Lucia Bérešová a striebro Olívia Pohánková.

Ján Ďurian

Zdieľať tento príspevok.