Big Air v meste 2018 – 11. ročník

Big Air v meste 2018 – 11. ročník

Občianske združenie FRST Crew Kremnica, o.z. v spolupráci s Mestom Kremnica a partnermi pre vás a návštevníkov Kremnice pripravuje 11. ročník športovo-hudobného festivalu Big Air v meste Kremnica 2018. Druhú dekádu tohto stále unikátneho podujatia otvoríme v tradičnom termíne od piatku 9. do soboty 10. februára.

Pripravujeme opäť rôzne vylepšenia, zvýšenie komfortu všetkých zúčastnených a niekoľko nových sprievodných aktivít. Určite sa môžete tešiť opäť aj na bohatý piatkový poobedný program, kedy prebehne tréning, exhibíciie, koncerty, súťaž na jibbingových prekážkach a večer aj obľúbený POME kvíz. Kvízu sa môže zúčastniť ktokolvek bude mať chuť sa zabaviť, niečo nové dozvedieť a popri tom možno aj vyhrať zaujímavé ceny.
Sobota sa bude samozrejme niesť predovšetkým v znamení hlavných pretekov Big Air v meste. Vďaka našim kamarátom z freeskiingovej a snowboardovej sekcie Slovenskej lyžiarskej asociácie bude Big Air v meste 2018 po prvý krát zaradený do oficiálnej série pretekov FIS Race a mladí talentovaní jazdci z celej Európy tak budú mať v Kremnici možnosť zbierať body potrebné pre účasť na Európskom pohári FIS. Vyvrcholením dňa bude tradične večerné finále, no zďaleka to nebude všetko. Podla snehových podmienok plánujeme zväčšiť detskú zónu, rozšíriť ponuku toho najlepšieho jedla, rozšíriť oddychovú zónu, nebudú chýbať skvelé koncerty zadarmo priamo na námestí a večerná afterparty.
Na prípravách už intenzívne pracujeme a touto cestou ďakujeme Rímskokatolickej farnosti v Kremnici, za pomoc pri zasnežovaní. Všetkým obyvateľom námestia vopred ďakujeme za trpezlivosť pri našich organizačných aktivitách. V prípade akýchkolvek pripomienok alebo podnetov na nás je k dispozícií náš email info@bigairvmeste.sk alebo akákolvek iná forma komunikácie, podľa ktorej budeme môcť promptne reagovať, aby sme nikomu nespôsobovali nadmernú nepohodu.
Želáme vám veselé vianoce a poznačte si termín 9.-10.2.2018. Na viac noviniek s presným programom podujatia sa môžete tešiť v januárových Kremnických novinách. Oplatí sa však sledovať aj našu stránku www.bavm.sk prípadne facebook.com/bigairvmeste.

Zdieľať tento príspevok.